smoothie kasesi tasarım süsleme

Bu Renkli Smoothie Kaseleri Hem Sağlıklı Hem Güzel!

Sağlık ve enerji deposu olarak bilinen smoothie, hem mideye hem vücuda hem de göze hitap ederse insan daha ne ister? Smoothie nedir? Meyve püresi ve sebze püresi aslında.

Ama smoothie tarifleri ve içerikleri tamamen sizin damak zevkinize göre de hazırlanabilir.

Sağlıklı beslenmeye ve detoksa önem veren şef Rachel Lorton hazırladığı smoothielere rengarenk bir görüntü katarak onları birer görsel şölene çeviriyor.

Rengarenk Smoothie Kaseleri

Gerek sebzeyle gerek meyveyle hazırlamış olsun, smoothie kasesinin üzerini küçük sebze parçaları veya meyve parçalarıyla süslüyor. Smoothie çoğu kişi tarafından bardakta veya gün boyu termosta içilen bir içecek gibi tüketilse de; bu şekilde renkli kaseler kullanabilirsiniz. Sizin zevkinize bırakıyoruz.

smoothie kasesi
smoothie tasarımı

İştah açıcı smoothie tasarımları

smoothie kasesi

Sanki içlerinde boya veya renklendirici varmış gibi geliyor öyle değil mi? Herhangi bir tatlandırıcı, şeker veya zararlı içerik yok aslında. Mesela bu pembe rengi veren şey pancar.

smoothie kasesi
yıldız smoothie

Ben buna bayıldım. Çiya tohumlarıyla süslenmiş. Özellikle vegan smoothie olarak hazırlanan bu detoks içeceklerinden en çok hangisini beğendiniz?

smoothie çiya tohumu

Smoothie süsleme sanatı

kivi nar smoothie

Smoothie hazırlarken bu tasarımlar size fikir verir. Böylece daha zevkle ve eğlenerek aynı zamanda sağlıklı şekilde beslenmiş olabilirsiniz.

incir smoothie