greyfurt detoks suyu

Yağ Yakan Greyfurtlu Limonlu Detoks Suyu Tarifi

Hem vücudu zararlı toksinlerden ve atıklardan temizleyen hem de yağ yakan harika bir içecek tarifi daha. Yağ yakan greyfurtlu limonlu detoks suyu tarifi.

Gün içinde tükettiğimiz neredeyse tüm market ürünlerinde katkı maddeleri bulunuyor. Hava kirliliğinden dolayı, aldığımız nefesle bile vücudumuza zarar veriyoruz. Diğer yandan stres, hastalıkları tetikleyen en önemli etkenlerden. Ki bol bol strese maruz kalıyoruz. Hal böyle olunca arındırıcı içecekler bizim en büyük dostumuz olmalı.

Kalorisi düşük, bağışıklık sistemini güçlendiren, kilo verdiren, kalp sağlığını koruyan, böbrek taşı oluşumunu engelleyen harika bir antioksidan meyve greyfurt. Tansiyonu düzenleyen, susuzluğu gideren, vitamin deposu salatalık ile birleşiyor ve ortaya yağ yakan greyfurtlu limonlu detoks suyu çıkıyor.

Greyfurtlu limonlu arındırıcı içecek tarifi

Bu içecekle sadece vücudunuzdan toksinleri atmış olmayacaksınız aynı zamanda kilo vermek ve yağlardan kurtulmak gibi bir avantaja da sahip olacaksınız. Salatalık bildiğiniz üzere ödem atmanızı sağlar, limon sindirim kanalınızdaki toksinleri atmanızı sağlar ve greyfurt yağ yakıcı özelliktedir.

  • 2 litre su (tercihen kaynak suyu)
  • Yarım greyfurt
  • Yarım salatalık
  • Yarım limon
  • Yarım lime
  • Taze nane

Greyfurt salatalık limon detoksu

Ödem atmak istiyorsanız, özellikle karın bölgesindeki yağlanma için greyfurt salatalık limon detoksu tam size göre bir tarif.

greyfurt limon detoksu

Greyfurt, salatalık, limon ve limeyi dilimleyip suyun içine atın. İsteğe göre taze nane ekleyin. Çok fazla nane koyarsanız tadı acı olabilir, çok az koyarsanız tadını vermeyebilir o yüzden naneyi deneyerek koysanız daha iyi olur.

Greyfurtlu detoks suyu tarifi | Greyfurt detoksu

Kıvamında koyacağınız nane sayesinde, bu greyfurtlu detoks suyu tarifinde salatalığın veya greyfurtun tadını almazsınız. Daha çok, ferahlatıcı bir greyfurt detoksu haline gelir.

Karışımı birer litrelik hava geçirmeyen termosa koyup gün içinde yanınızda taşıyarak tüketebilirsiniz. Hazırladığınız greyfurt detoks suyu en az 3-4 saat buzdolabında bekletilirse kıvamı ve tadı daha iyi oturur.