Yağ Yakan Greyfurtlu Limonlu İçecek

greyfurt detoks suyu

Hem vücudu zararlı toksinlerden ve atıklardan temizleyen hem de yağ yakan harika bir içecek tarifi daha. Yağ yakan greyfurtlu limonlu içecek.

Gün içinde tükettiğimiz neredeyse tüm market ürünlerinde katkı maddeleri bulunuyor. Hava kirliliğinden dolayı, aldığımız nefesle bile vücudumuza zarar veriyoruz. Bu yüzden arındırıcı içecekler bizim en büyük dostumuz olmalı.

Greyfurtlu limonlu arındırıcı içecek tarifi

Bu içecekle sadece vücudunuzdan toksinleri atmış olmayacaksınız aynı zamanda kilo vermek ve yağlardan kurtulmak gibi bir avantaja da sahip olacaksınız. Salatalık ödem atmanızı sağlar, limon sindirim kanalınızdaki toksinleri atmanızı sağlar ve greyfurt yağ yakıcı özelliktedir.

  • 2 litre su (tercihen kaynak suyu)
  • Yarım greyfurt
  • Yarım salatalık
  • Yarım limon
  • Yarım lime
  • Taze nane
greyfurt limon detoksu

Greyfurt, salatalık, limon ve limeyi dilimleyip suyun içine atın. İsteğe göre taze nane ekleyin. Çok fazla nane koyarsanız tadı acı olabilir, çok az koyarsanız tadını vermeyebilir o yüzden naneyi deneyerek koysanız daha iyi olur.

Kıvamında koyacağınız nane ile, bu içeceği tüketirken salatalığın veya greyfurtun tadını almazsınız. Böylece çok daha rahat şekilde içersiniz.

Karışımı birer litrelik hava geçirmeyen termosa koyup gün içinde yanınızda taşıyarak tüketebilirsiniz. Hazırladığınız karışımın en az 3-4 saat buzdolabında bekletmeyi unutmayın ki içindekilerin kıvamı tadı otursun.

Tagged , , ,

1 yorum “Yağ Yakan Greyfurtlu Limonlu İçecek

Bir cevap yazın