yağ yakan detoks suyu smoothie

Yağ Yakıcı Detoks Suyu

Özellikle karın göbek ve bel bölgesindeki yağları yakmak için bu smoothie detoks suyundan faydalanabilirsiniz.

Hızlı bir şekilde yağ yakmak için, diyetinize ekleyeceğiniz smoothie detoks suları diyet yaptığınız süre boyunca bu suları tüketeceğiniz için tartıda su veya kas kaybı değil yağ kaybı görmenizi sağlar.

Vücuda tazelik veren nane, su ihtiyacını harika bir şekilde karşılayan salatalık ve iltihap giderici özelliği olan elma sirkesi bu yağ yakan detoks suyunun vazgeçilmezi. Elbette dilerseniz içine bir kaç adet karanfil de atabilirsiniz. Bu tarife çok yakışır.

yağ yakan içecekler

Göbek yağı yakan detoks suyu smoothie tarifi

Yağ yakmak istiyorsanız limon sizin en yakın dostunuz olmalı. Ve ayrıca salatalık, nane  ve maydanoz da. Bu tarifteki malzemeler de bunlardan oluşuyor.

  • 5-6 yaprak taze nane
  • 5-6 sap maydanoz
  • 1 orta boy salatalık
  • 1 limon veya lime suyu
  • 1 yemek kaşığı elma sirkesi

Gördüğünüz gibi çok basit malzemelerle yağ yakıcı detoks suyu smoothie hazırlamak mümkün. Tazelik veren limon ve nane hem vücudunuzun su ihtiyacını karşılayacak hem de cildinizi ve organlarınızı ferahlatacaktır.

yağ yakan smoothie tarif

Bu yağ yakan detoks suyunu dönüşümlü olarak hazırlayabilirsiniz. Bir hafta boyunca taze nane, limon olarak; ikinci hafta limon, nane, greyfurt olarak; üçüncü hafta maydanoz, limon olarak 1 veya 1,5 litrelik şişelerde kullanabilirsiniz.

Yoğurt limon pul biber kürü yorumları

Hazırladığınız karışımı en az yarım saat bekletmeye, içine koyduğunuz takviyeleri dilimlemeye dikkat etmelisiniz. Dilerseniz göbek yağlarını gideren yağ yakıcı detoks suyunuza karbonat, yeşil elma veya taze zencefil de ekleyebilirsiniz.