Yoğurt limon pul biber kürü ile zayıflama

Göbek Eritmek İçin Yoğurt Limon Pul Biber Kürü İle Zayıflama

Göbek eritmek için pek çok yol denediniz fakat işe yaramadı, bir de yoğurt limon pul biber kürü ile zayıflamak istiyorsunuz. Peki nasıl yapılır, nasıl hazırlanır ve gerçekten işe yarıyor mu bu kür kilo verdirir mi, kaç kilo verdirir?

Geçirgen bağırsak sendromu belirtileri nelerdir?

Yoğurt pul biber limon kürü ile zayıflayanlar, hazırlanması basit olduğu için ve malzemeleri de kolayca bulunabildiği için tercih ediyor. Bu tarifi zerdeçallı yoğurt kürü olarak da hazırlayanlar var. Bu şekilde kalp sağlığını koruyan, iyi bir antioksidan olan, aynı zamanda kanser düşmanı zerdeçal da ayrıca fayda sağlıyor.

Yoğurt limon pul biber kürü ile zayıflama

Bu tarif İbrahim Saraçoğlu tarafından verildi, kendisi kimyager ve mikrobiyoloji uzmanı. Onun tarifinden sonra pek çok kişi yoğurt limon pul biber kürü kullananlar arasına girdi fakat bunun zararları var mı ona da bakmak gerekir.

Yoğurt limon pul biber kürü ile zayıflama

Gerçekten kilo verdiriyor mu? Yoğurt limon pul biber kürü ile zayıflama mümkün mü? Ne kadar yapılmalı? Ne zaman yenmeli? Özellikle kadınlar tarafından tercih ediliyor ve akşam yatmadan önce kullanılıyor.

Hurma yoğurt diyeti yapanlar

  • 1 kase yoğurt
  • 1 tatlı kaşığı taze limon suyu
  • Yarım çay kaşığı pul biber
  • Çeyrek çay kaşığı toz zerdeçal

Tarifi akşam yatmadan önce hazırlayıp tüketiyorlar ve en fazla 10 gün kullanılması gerekiyor. Burada kullanılacak olan yoğurt ancak keçi sütünden evde yapılmışsa işe yarar notunu eklemek gerekiyor.

Kilo verdiren çaylar nelerdir?

Çünkü yoğurt, özellikle marketten alındıysa insan sağlığı için faydalı değil. Pul biber ısıtıcı ve metabolizma çalıştırıcı olduğu gibi aynı zamanda bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi de var fakat mide ağrısı yapma ihtimali de yüksek.

Karın göbek düzleştiren eriten çay kürü tarifi

Göbek eritmek için kür

Göbek eritmek için doğal kürler kullanmak çok daha yararlı. Örneğin göbek ve basen eriten detoks tarifi veya göbek eriten detoks kürü ya da karın düzleştiren detoks suyu çok daha zararsız bir içeriğe sahiptir.

Göbek eritmek için kür

Süt ve süt ürünleri vücutta iltihaba sebep oluyor, buna inflamasyon deniliyor. Yani bir yandan kilo vermek istiyorsanız diğer yandan yoğurt limon pul biber kürü ile zayıflama niyetindeyseniz bu tarif yerine, özellikle kadınsanız şu tarifler çok daha fazla işe yarayacaktır.

Kadınlar için özel detoks smoothie tarifi
Metabolizma hızlandıran detoks suyu tarifi
Ödem atıcı detoks tarifi
Hızlı kilo vermek için yağ yakıcı detoks tarifleri

Göbek eritmek için kür arayanların yoğurt limon pul biber kürü ile zayıflama ihtimalleri bu tariflere nazaran daha düşüktür. Çünkü özellikle göbek ve karın bölgesindeki yağlanma, kabızlık ve sindirim sorunlarını da işaret edebilir. Bu sorunun çözülebilmesi için egzersiz, yeterli su tüketimi ve örneğin 1 haftalık detoks diyeti gibi tüm günü kapsayan bir beslenme şekli uygulanmalıdır.