karın göbek yağı eriten smoothie detoks suyu kür tarifi

Göbek Eriten Detoks Kür Tarifi

Göbeğim bir türlü erimiyor, karnımdaki yağlar asla gitmiyor diyenler için göbek ve karın yağlarını eriten kolay detoks suyu kür smoothie tarifi.

Göbek eriten hareketlerle birlikte göbek eriten kürleri de uygularsanız daha çok verim alırsınız. Peki bu kürlerin içinde neler var?

Aslında tüm ödem attıran içecekler veya ödem attıran yiyecekler gibi olmazsa olmaz malzememiz salatalık. İyice yıkanmış ve özellikle kabuğuyla birlikte tüketileninden.

Zencefil hem ısıtıcı olarak kolay yağ yakmanızı sağlar hem de hazırlayacağınız küre güzel bir tat hoş bir koku verir.

Göbek eriten kürü hazırlarken limon suyunun yanı sıra limon kabuğu rendesi de eklerseniz, tıpkı limonata yapar gibi, bu da yine küre hoş bir koku ve tat verecektir.

Göbek Eriten Kür Smoothie Tarifi

göbek eriten zencefil

Karın yağlarını eriten göbek eriten kür tarifi için malzemeler : Yarım limon, taze zencefil, 1 salatalık, tarçın, maydanoz ve sirke. Gördüğünüz gibi malzemeler çok kolay. Ne kadar organik olurlarsa, o kadar çok işe yararlar.

Göbek eriten kürü nasıl hazırlayacaksınız? Yarım limonun kabuğunu rendeleyip suyunu sıkın. Küçük bir parça taze zencefil ekleyin. Salatalığı iyice yıkadıktan sonra kabuğuyla birlikte ekleyin. Yarım çay kaşığı tarçın ve maydanozu ekleyin. Son olarak bir tatlı kaşığı sirke ekleyin.

Tüm karışımı blenderdan geçirip püre haline getireceğiniz kürünüze yaklaşık 300-500ml kadar su koyabilirsiniz. Taze taze içip bitiriniz ve günde 2 litre su içmeyi de unutmayınız.