kilo vermek için detox suyu tarifi

Detox Suyu Tarifi Nasıl Hazırlanır?

İhtiyacınıza göre pek çok detox suyu tarifi bulabilirsiniz. Kilo vermek için, ödem atmak için, zayıflamak için, cilt problemleri için veya karaciğeri arındırmak için detox suyu tarifleri var.

Örneğin açlık krizlerini azaltmak, insülin direncini dengelemek ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için sumak suyu tarifine bakabilirsiniz. Özellikle karaciğeri arındırmak temizlemek için ve akne egzama gibi cilt sorunlarını onarmak için kereviz sapı suyu tam size göre.

Alt bağırsakları temizlemek istiyorsanız, kabızlık probleminiz varsa ve demir eksikliği yaşıyorsanız sizin için uygun olan detox suyu tarifi pancar suyu olabilir. Kilo vermek ve kan şekerini düzenlemek için elmalı detoks suyunu tercih edebilirsiniz.

Kilo vermek için detox suyu tarifi

Detox suyunu kilo vermek, zayıflamak ve ödem atmak amacıyla kullanmak isterseniz de bu detox suyu tarifi ihtiyacınızı karşılayacaktır.

  • 1 adet dilimlenmiş portakal veya limon
  • 50 gram (bir avuç) yabanmersini

Sadece bu iki meyve ile hem C vitamini alıp bağışıklık sisteminizi güçlendirebilirsiniz hem de kilo vermeye yardımcı bir detox suyu tarifi hazırlamış olursunuz. Bu ve tüm tariflere kök zencefil veya toz zencefil ve tane karanfil ekleyerek metabolizma hızını artırabilir, parazitlere savaş açabilirsiniz.

portakallı zayıflamak için detox suyu tarifi

Ödem atmak isterseniz ahududu detoks suyu veya yağ yakıcı detoks suyu ya da aynı zamanda ferahlatan ve yaz günleri için harika bir detox suyu tarifi olan naneli limonlu detoks suyunu tercih edebilirsiniz.

En sağlıklı detoks diyeti nasıl yapılır?

Detoks diyetiniz boyunca her gün isteğinize göre bir veya iki litre detox suyu tarifi hazırlayabilir ve tüm gün içinde tüketebilirsiniz. Detox suları su içmeyi de destekler. Kilo vermek ödem atmak veya tedavi amacıyla kullanılabilirler.

Özellikle akne tedavisi için muzlu chia puding tarifine bakmanızı öneririm. Ve elbette akneye iyi gelen şeyler yazımız da ilginizi çekebilir.