zayıflatan lime ananas smoothie

Lime Ananas Smoothie Tarifi

Hem ödem söktürücü smoothie, hem iltihap giderici smoothie hem zayıflatan hem de acıkmayı önleyen smoothie. Evet bu tarif, kilo vermek isteyenler için birebir.

Lime ananas smoothieye hindistancevizi sütü eklemek istemezseniz, ki muz zaten kremamsı bir tat verecektir, fakat yine de ya fındık sütü ya da badem sütü ekleyebilirsiniz.

Elbette bu sütlerin şeker ilavesiz olmasına özen göstermek gerekiyor. Zira biliyorsunuz işlenmiş ve raflarda yer alan şekerler, arınma sürecini olumsuz etkileyen içerikler.

Lime faydaları açısından oldukça önemli. Ananas harika bir ödem attırıcı, muz kıvam verici, hindistancevizi sütü de iltihap ve ödem giderici özelliklere sahip.

Zayıflatan lime ananas muz smoothie tarifi

lime nedir faydaları

Bu tarifteki muz ve hindistan cevizi sütü, bu smoothieye bir pina colada havası katıyor. Fakat hindistancevizi sütü sevmiyorsanız, bu smoothie tarifini hindistancevizi suyu veya fındık sütü, badem sütü gibi diğer sütlerle de hazırlayabilirsiniz.

Zayıflarken yağ yakmak

Zayıflarken aynı anda yağ yakmak istiyorsanız, hem bu tarifi hem de alternatif olarak sebze smoothie tariflerini günlük olarak tüketebilirsiniz.

Zayıflatan lime ananas smoothie tarifi için yarım adet muz, 2 lime suyu, 1 dilim ananas ve bir bardak hindistancevizi sütü ekleyip blenderda çekin.

İçine dilerseniz bir kaç yaprak ıspanak veya taze nane ekleyebilirsiniz. Smoothie sizi zayıflatırken içinizi de ısıtsın isterseniz 3-4 cm taze zencefil de ekleyebilirsiniz. Afiyet olsun!

Ananas detoksu faydaları