nasıl hızlı kilo verilir

Nasıl Kilo Verilir? Zayıflamak İçin Ne Yapmalıyız?

Hangi diyet programını kullanmak gerekir? Hangi diyetle nasıl kilo verilir? En hızlı şekilde kilo vermek için ne yapmam gerekir? gibi sorularınız mı var? Doğru sayfadasınız.

Belki uzun süredir fazla kilolarınız var ve nasıl kilo verilir diye pek çok yazı okudunuz, pek çok diyet listesi denediniz. Fakat hepsini de kısa bir süre denediniz ve sonra bıraktınız. Kendinize kızdınız, pişman oldunuz ve giderek daha da mutsuz oldunuz.

Sağlıklı Beslenme

Odaklanmanız gereken şey kilo vermek değil, sağlıklı beslenmek olmalıydı çünkü. Hatayı bu noktada yaptınız. Siz bir tabak pilav ya da makarna veya börek yediğinizde ya da bir tabak tatlı yediğinizde hemen şişiyorsunuz fakat sporcular ya da sizden çok daha zayıf biri dünyaları yiyor ve hiçbir şey olmuyor. Neden?

Kilo verdiren çay tarifi

Vücudumuzdaki yağ oranı azaldıkça ve kas oranı çoğaldıkça kilo almamız daha da zorlaşır. Bu yüzden odaklanılması gereken nokta bu aslında. “Kilo vermek için ne yemeliyim” ya da “ne yememeliyim” sorusundan ziyade “spor salonuna kayıt ücreti ne kadar?” sorusunu sormalısınız.

nasıl kilo verilir

Nasıl kilo verilir? Hızlı kilo vermek

Kilo vermek için nasıl bir yol izlemeliyim? Ne yemeliyim, ne yememeliyim diye düşünüyorsanız cevap aslında zor değil.

Hayatınıza hamur işi ve tatlı yerine çeşitli salatalar, et, balık, tavuk, sebze çorbaları, smoothieler, detoks içeceklerini öğün olarak eklerseniz ve haftada 2-3 gün spor yapma alışkanlığı kazanırsanız kilo verebilirsiniz.

Detoks diyeti yapmaya yeni başlayanlar için smoothie tarileri

Kilo vermeyi iki ayda ya da üç ayda hemen halledip bitireceğiniz bir sorun olarak görmeyin. “Yaşam şeklimi değiştiriyorum” diye düşünerek, bundan sonra bu şekilde besleneceğinizi kendinize söyleyin.

Böylece uzun vadede kalıcı sonuç alacağınız mükemmel bir diyet programı oluşturmuş olursunuz ve sağlıklı beslenmeyi de hayatınıza sokmuş olursunuz.